קידום אתרים

מה חשוב לדעת על קידום האתר שלכם?

אם אתם מתעניינים בקידום אתרים ואתם רוצים לדעת יותר על שיטות הפרסום בגוגל, כדאי לכם להכיר את שתי הדרכים העיקריות לחשוף את האתר שלכם ללקוחות חדשים. בכל חיפוש שלכם של מילה או ביטוי במנוע החיפוש של גוגל, אתם למעשה מפעילים את האלגוריתם המתקדם של גוגל המספק תוצאות חיפוש על פי רלוונטיות של האתרים למילה או הביטוי שרשמתם. אם לדוגמא, אתם רושמים מוסך בפתח תקווה, תוצאות החיפוש יהיו רלוונטיות למילה שחיפשתם. מילת החיפוש נקראת בעולם קידום האתרים – מילת מפתח Keyword והיא הבסיס לקידום האתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל. לכל בית עסק או חברה יש לפחות כ-60 מילות מפתח הרלוונטיות למוצרים ולשירותים המוצעים דרכם. ישנם בתי עסק וחברות עם עם מאות ואף אלפי מילות מפתח, תלוי במספר המוצרים והשירותים שהם מציעים.

היתרונות של קידום בגוגל לאתר אינטרנט

הקידום בגוגל לאתרי אינטרנט מאפשר לכם להגיע ללקוחות חדשים מבלי להשקיע סכומים גדולים של כסף. בשונה משיווק על גבי שלטי חוצות, פליירים או פרסומות בטלוויזיה, כאן אתם מקבלים גמישות גדולה מאוד בדרך השיווק של האתר שלכם ויכולים לקבוע תקציב חודשי או שנתי בהתאם לתזרים המזומנים שלכם. בנוסף לכך, הפרסום האורגני בגוגל הוא לטווח הארוך ואינו מוגבל בזמן, לעומת פרסום על שלטי חוצות ופליירים אשר מוגבלים בזמן ובכמות הפרסום. הפרסום האורגני בגוגל מתייחס לתוצאות החיפוש בדפים הראשונים באמצעות מילות המפתח הרלוונטיות לעסק שלכם. בכל דף ראשון בתוצאות החיפוש של גוגל, מופיעים 10 אתרי אינטרנט באופן אורגני. אם אתם מצליחים להתברג ל-10 האתרים בחיפוש, החשיפה שלכם ללקוחות חדשים היא מיידית.

שיטות קידום דיגיטלי מהטובות בעולם

קידום דיגיטלי הוא עולם דינמי המשתנה באופן תדיר וחשוב להכיר אותו לעומק על מנת לקדם את האתר שלכם בצורה האופטימלית. חברה מקצועית ומנוסה לקידום אתרים, יכולה לסייע לכם בבניית תוכנית לקידום האתר שלכם בגוגל כאשר השיטות הטובות ביותר לקידום האתר הן השיטה האורגנית, כפי שכבר ציינו והשיטה הממומנת. השיטה הממומנת בנוייה על קמפיינים המתומחרים על פי קליקים על מודעות המופיעות בדפי התוצאות בחיפוש בגוגל. את הקמפיינים מקימים במערכת מתקדמת הנקראת גוגל אדס Google Ads המאפשרת להקים קמפיינים פרסומיים במספר דקות ולהביא לחשיפה משמעותית של האתר שלכם תוך מספר ימים בלבד.

קידום אתרים עם חברה מקצועית

אם יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים להשתמש בו ליצירת לידים חדשים, קידום אתרים הוא הבסיס שלכם להגיע לאותם לידים לגידול המכירות של המוצרים או השירותים שלכם. בניית תוכנית מקצועית לקידום האתר שלכם, תאפשר לכם לבנות תוכנית שיווקית בתקציב קבוע שילווה אתכם בחודשים או בשנים הבאות. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.